Reklam
Reklam
Bugün

 

 

 

Türkiye'nin Dengeli Dijital Yaşam Platformu: Denge Sende Merkezi insanı yerleştiren Denge Sende dengenin hayatın her alanında ve her anında olduğunu unutmadan yayın yapan bir dijital platformdur. Hayatın, sağlığın, beslenmenin, doğanın, sokağın kalbinde; yani kısaca 'Hayatın içinde’’ olan Türkiye’nin Dengeli Dijital Yaşam Platformudur.

Denge Sende Platformunda Neler Var?

Neden Denge Sende?

Denge Sende, içerisinde yer alan http://www.dengesende.com'da lifestyle, beslenme, finans, ekonomi, lojistik, teknoloji, ve dijital dünyanın sürdürülebilir gelecek için haberlerini takip edebileceğiniz ve bir platformdur. Ayrıca www.dengesendefit.com'da sunduğu fit çözümler ile kurumlara ve bireylere özel üyelik paketleri, dengeyi bulmak için meydan okuma içerikleri üreten DENGESENDEFİT uygulaması ile kişilere ve kurum çalışanlarına fayda sağlar.

Dengeli İçerik: Gelecek için sürdürülebilir finans, lojistik, teknoloji ve dijital dönüşüm kurumsal ve kişisel esenlik (Well Being) için çalışmalar yapılır. Dengeli yaşam beslenme, moda, mirari içeriklerine yer verilir.

Dengeli Projelerimiz: İş formları ve kongre etkinlikleri. Karadeniz ve hazar taşımacılığı formu Wilat Türkiye Avrupa Ortadoğu etkinlikleri. Lider kadınlar zirvesi. Uluslararası yönetimde kadın etkinlikleri yaptığımız projelerimizden bir kaçıdır.

Dijital Çözümler ve Teknoloji: Denge Sende NFC dijital kart, temassız veri aktarımı teknolojisini kullanarak paylaşmak istediğiniz tüm bilgileri istediğiniz cihaza gönderebilen yeni nesil dijital kurumsal yüzündür. Denge Sende hakkında www.dengesende.com'u ziyaret edebilir. Dengeli dijital yaşam platformu hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.